Готуємо комп’ютери до навчального року

Почався новий навчальний рік. Студенти знову зайняли свої місця свої місця в університетських аудиторіях, а діти ‒ в шкільних класах. Як буде проходити навчальний процес в цьому році поки ніхто не знає. Чи не змусить новий виток пандемії повернути студентів і школярів на дистанційне навчання? Ми цього не хочемо, але бути готовим до такого розвитку подій необхідно. В першу чергу є сенс привести до ладу і підготувати до інтенсивної роботи свої комп’ютери, ноутбуки, технічні засоби друку та мережеві пристрої домашнього інтернету.

Всі заплановані роботи протягом буквально одного дня можна виконати в нашому Сервісному Центрі у Вінниці. Якщо потрібно, ми готові перевстановити Windows і почистити ноутбук або комп’ютер від пилу ‒ це забезпечить їх швидку і безвідмовну роботу. Якщо ваша техніка трохи застаріла, можна прискорити її роботу шляхом встановлення швидкісного SSD диску і перенесення на нього операційної системи та всіх важливих програмних даних.

Телефонуйте ‒ будь-які питання взаємодії ви зможете попередньо погодити з нами за телефоном (097) 940-30-20 – «Київстар», та точно таким номером з кодом (093) оператора «Life».

Перейти на сторінку: ВСТАНОВЛЕННЯ WINDOWS

Перейти на сторінку: ОБСЛУГОВУВАННЯ НОУТБУКА